EURO LOTERIA – DO WYGRANIA TYSIĄCE PRODUKTÓW DLA KIBICÓW!


Czas trwania: 2024-06-14 - 2024-07-07

EURO LOTERIA – DO WYGRANIA TYSIĄCE PRODUKTÓW DLA KIBICÓW!

Przed nami moc piłkarskich emocji, które poruszą serca milionów zagorzałych kibiców na całym świecie. My również dołączamy do grona kibiców i trzymamy kciuki za Reprezentację Polski!

Aby umilić oczekiwanie na kolejne mecze, akcja EuroLoteria wkracza na nasze sklepowe półki! Podczas codziennych zakupów każdy pełnoletni Klient ma szansę skorzystać z mistrzowskiej oferty, kupując w trakcie jej trwania produkty partnerów akcji za min. 15 zł. Do wygrania tysiące produktów kibica, między innymi: 4x piwo Tyskie Gronie 0,5L, 4x piwo Warka 0,5L puszka, napoje Coca-Cola 2l, oraz chipsy Crunchips chakalaka 140g za symboliczny 1 grosz/sztuka. Na naszych półkach szukaj produktów ze specjalnym oznaczeniem akcji.

Po otrzymaniu paragonu sprawdź czy wygrałeś(-aś). Jeśli tak, podczas kolejnych zakupów pobierz swoją nagrodę ze sklepowej półki i okaż zwycięski paragon przy kasie. Pamiętaj, realizacja odbioru nagrody może odbywać się wyłącznie na kasach stacjonarnych.

Uwaga! Warunkiem udziału w akcji „Euro Loteria” jest zakup produktów partnerów akcji za min. 15 zł, przy czym nie ma znaczenia wielokrotność tej kwoty.

Przykład 1: Klient robi zakupy produkty partnerów akcji za 20 zł, wówczas do paragonu fiskalnego otrzyma 1 wydruk niefiskalny z informacją o nagrodzie lub jej braku. 

Przykład 2: Klient dokonuje zakupu produktów partnerów akcji za 55 zł, a więc wielokrotność sumy 15 zł, nie wpływa to jednak na zwiększenie ilości dodrukowywanych wydruków niefiskalnych.  W takiej sytuacji Klient również otrzymuje tylko 1 wydruk niefiskalny z informacją o nagrodzie bądź jej braku.

Wygrana pada co 5 minut w godzinach 08:00-22:00. Akcja „EuroLoteria” skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich.

Rób zakupy, odbieraj dodruki do paragonów i sprawdź czy wygrałeś(-aś)! Loteria trwa w dn. 14.06.2024 – 07.07.2024. Kibice, do dzieła – po wygraną dla siebie i ulubionych piłkarzy!

KLIKNIJTUTAJ I PRZECZYTAJ REGULAMIN AKCJI „EURO LOTERIA”

KLIKNIJTUTAJ I ZOBACZ, W KTÓRYCH SKLEPACH TOPAZ I TOPAZ EXPRESS DOŁĄCZYSZ DO AKCJI.


UWAGA! ZWYCIĘSKI KUPON NALEŻY OKAZAĆ PRZY KASIE

 NIE PRZESYŁAJ KUPONU POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHU Topaz Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim (08-300),ul Kolejowa 3B moich danych osobowych zawartych w moim formularzu w celu::*pole obowiązkowe