Wymień punkty na talony! Startuje coroczna akcja "Aż włos się jeży!", czyli popularny "Jeż". UWAGA! - zmiana regulaminu programu lojalnościowego "TOP


Data dodania: 2017-11-09
Wymień

Szanowni Klienci, informujemy też, że z dniem 6 listopada 2017 roku zmienił się regulamin Karty Stałego Klienta TOPAZ (czytaj nowy regulamin - KLIKNIJ TUTAJ). Na jego mocy od 2 stycznia 2018 roku wszystkie punkty zebrane na Karcie Stałego Klienta i niewykorzystane przez 18 miesięcy będą ulegać anulacji. Dlatego nie rób zapasów, wybieraj na bieżąco! Idealna okazja do tego już lada chwila podczas akcji „Aż włos się jeży” (23 listopada - 11 grudnia 2017).


Co oznacza wprowadzona zmiana regulaminy i czym jest ona podyktowana?

Zmiana terminu obowiązywania gromadzonych na karcie punktów ma skłonić naszych Klientów do częstszego zamieniania ich na talony na kolejne zakupy! Praktyką większości sieci handlowych działających w Polsce jest termin ważności takich punktów oscylujący w granicach 12 miesięcy. Zmiana przez nas wprowadzona daje naszym Klientom aż 18 miesięcy na zamianę ich na talony do naszej sieci. Po raz pierwszy zmiana ta zostanie zastosowana 2 stycznia 2018 roku. Tego dnia anulacji ulegną wszystkie punkty zebrane przed 2 lipca 2016 roku, które po dziś dzień nie zostały wykorzystane, tj. zamienione na talony. Warto więc od czasu do czasu kontrolować liczbę punktów zebranych na Karcie Stałego Klienta TOPAZ i w porę wymieniać je na talony na kolejne zakupy. Liczbę punktów można sprawdzić przy kasie, na paragonie fiskalnym i ONLINE.


Jak zamienić punkty na talony?

Udaj się do najbliższego sklepu TOPAZ. W jego biurze w ciągu kilku chwil powinieneś otrzymać / powinnaś otrzymać talon o określonym nominale do wykorzystania w TOPAZ. Oczywiście pamiętaj, że aby go otrzymać powinnaś mieć na koncie Karty Stałego Klienta TOPAZ odpowiednią liczbę punktów. Ich stan możesz sprawdzić przy kasie, na paragonie fiskalnym i ONLINE.
Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę