W tym przedświątecznym zgiełku...


W

                Nie ma co się łudzić. W grudniu na pewno nie unikniemy przedświątecznego szału zakupowego, który w zasadzie już z początkiem listopada, zaraz po Wszystkich Świętych, odpowiednio wzmogły pojawiające się coraz częściej reklamy telewizyjne i radiowe z dźwiękiem charakterystycznym dla dzwoneczków z zaprzęgu Świętego Mikołaja. Przechadzając się uliczkami miast i miejscowości niemal w każdej witrynie sklepowej już od jakiegoś czasu widoczne są akcenty nadchodzących Świąt. Większość z nas już chyba przyzwyczaiło się do tego, co nas na każdym kroku, w tym niezwykłym okresie otacza. I nie da się przejść obok tego obojętnie i nie ulec mikołajkowo-bożonarodzeniowej atmosferze.
                Jak pisaliśmy wyżej, już z początkiem listopada znany na całym świecie i uwielbiany zwłaszcza przez najmłodszych Pan, ubrany w czerwony płaszcz i otulony białą bujną brodą namawia – i z telewizji, i z radia – do zakupów rzeczy wszelakich: od artykułów spożywczych po perfumy i zabawki. Mamieni hasłami i sloganami, piękną historią uwidocznioną na ekranie, często dajemy się nabierać na to, co na co dzień jest nam zwyczajnie niepotrzebne. Jeśli nie ulegamy to ulegają nasze pociechy, do których – chcąc nie chcąc – również docierają środki masowego przekazu. A wtedy, sami wiecie, trudno jest odmówić czegokolwiek kochanym urwisom…


                Chcąc ułatwić naszym Klientom tegoroczny wybór upominków dla Najbliższych - Rodziny, Przyjaciół, Znajomych - skontaktowaliśmy się bezpośrednio ze Świętym Mikołajem. Pomimo natłoku obowiązków i srogiej zimy w Laponii, gdzie aktualnie przebywa, skonstruowaliśmy z Nim listę artykułów, z których obdarowani powinni być zadowoleni i których z pewnością nie rzucą w kąt kilka chwil po ich otrzymaniu. Specjalny katalog świąteczny TOPAZ (przejrzyj go TUTAJ) to zbiór prezentów idealnych – najnowszych zapachów dla Pani i Pana, połączonych w atrakcyjne zestawy kosmetyków, a także (lub jak kto woli – przede wszystkim) zabawki dla najmłodszych, którzy bez wątpienia na nadchodzące Święta czekają najbardziej.
                Mówi się, że to nie szata zdobi człowieka. A jeśli nie szata to może zapach? Perfumy, a nawet przyzwoitej jakości dezodoranty, są niczym ubranie - okrywają nasze ciała zapachem, towarzyszą w domu, w pracy, mówią o nas więcej aniżeli byśmy się tego spodziewali. Z pewnością warto czarować aromatami na co dzień. Niektóre z nich z czasem stają się nawet cechą charakterystyczną danej osoby, jeśli zapach ten jest miły dla współtowarzyszy. Oczywiście – zapach perfum to kwestia indywidualna. Kultowe marki, polecane w mediach czy nawet przez naszych znajomych, nie każdemu przypasują do gustu. Dla jednej osoby będą niezwykłe, dla drugiej nie do zniesienia. Mimo tego perfumy czy zestawy kosmetyków to od zawsze jeden z bardziej sprawdzonych pomysłów na prezent.


                W naszym katalogu zebraliśmy ponad 50. różnego rodzaju damskich i męskich zestawów kosmetyków. Ich ceny zaczynają się już od 13.99 zł (przykład: Zestaw Fa Men zawierający żel pod prysznic i dezodorant). Oczywiście, ich marka, objętość czy zawartość zależy od zasobności portfela. Niemniej jednak, jeśli zechcemy obdarować bliską nam osobę takowym zestawem to za ładnie zapakowany podarunek złożony z 4 elementów, np. Dove – żel pod prysznic, szampon, krem do ciała i dezodorant zapłacimy mniej niż 60 zł. W większości wybranego przez Mikołaja, w konsultacjach ze specjalistami TOPAZ, asortymentu ceny te wahają się między 20 zł a 30 zł.

                        W katalogu znajdziesz zestawy kosmetyków takich marek jak m.in. Fa, La Rive, Gliss Kur, Syoss, Taft, Adidas, Playboy, Rimmel London Look, Rexona, Nivea, Dove, C-Thru, Str8, Old Spice czy Gillette. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że przy okazji zakupów spożywczych i przemysłowych w sklepach TOPAZ, nie jadąc specjalnie do drogerii, możesz już dziś znaleźć sprawdzony upominek w cenie konkurencyjnej do tych, które oferują dobrze znane sieci sprzedające głównie kosmetyki.


                Niemałą zagwozdkę mieliśmy przy wyborze zabawek dla dzieci. To co roku nie lada wyczyn, aby te zgromadzić w odpowiedniej liczbie i wg oczekiwań przyszłych odbiorców. Wspólnie z Mikołajem długo analizowaliśmy właściwości, w tym właściwości edukacyjne, solidność, a także jakość wszystkich oferowanych produktów. Zebrane w katalogu pluszaki, gry planszowe, klocki, kolejki, mini-instrumenty i samochody elektroniczne, lalki z pełnym asortymentem (domki, zamki) czy mini-zestawy kuchenne to zabawki rekomendowane dla dzieci w różnym wieku. Gorąco wierzymy, że dokonany wybór sprosta oczekiwaniom naszych najmłodszych Klientów. Święty Mikołaj zdradził nam dodatkowo przy tych konsultacjach właśnie, tylko niechaj to zostanie tajemnicą, że do wszystkich dzieci w tym roku, bez żadnego wyjątku, na pewno trafi jakiś upominek. A jaki? W tym już zadanie dorosłych!
                W całym tym przedświątecznym pędzie nie zapomnijmy o wieloletnich tradycjach, nie raz przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Opowiadajmy i pokazujmy je zwłaszcza najmłodszym, aby w niedalekiej przyszłości nie kojarzyli Świąt wyłącznie z Panem w czerwonym płaszczu, jadącym wielką ciężarówką przez zaśnieżone miasto. Zadbajmy o bożonarodzeniową atmosferę.Ubierzmy w piękne bombki i łańcuchy choinkę (cała gama małych i dużych choinek, a także wszystkich elementów, które na nią mogą trafić jest dostępna również w sklepach Topaz),pod wigilijny obrus połóżmy sianko, wydrukujmy śpiewnik z kilkoma kolędami, naszykujmy miejsce dla niespodziewanego gościa.


Niechaj nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości, wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób. A w momencie, w którym ktoś nie posłucha dobrych rad Topaz i „nie trafi” w gusta obdarowując zbędnym, nie podobającym się Tobie prezentem – przymknij oczy, odlicz do trzech, uśmiechnij się!