Trwa WIELKA LOTERIA URODZINOWA TOPAZ. Co chcą wygrać nasi Klienci? /ankieta/


Trwa

W poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku, wystartowała WIELKA LOTERIA URODZINOWA TOPAZ! Każdy Klient, który dokona zakupu produktów oznaczonych logo loterii za min. 10 zł lub zakupi dowolne produkty za min. 50 zł otrzyma zdrapkę. Do wygrania dziesiątki tysięcy nagród natychmiastowych, które po zdrapaniu można odebrać bezpośrednio w sklepie. Dodatkowo, rejestrując kod spod zdrapki na stronie www.topaz25lat.pl możesz wziąć udział w codziennym losowaniu rowerów, cotygodniowym losowaniu wycieczki oraz w losowaniu nagrody głównej. Raz w miesiącu w ręce szczęśliwców trafią samochody Toyota Corolla. Akcja "Wielka loteria urodzinowa TOPAZ" obowiązuje do 24 czerwca 2018 roku.


KUPUJ, ZDRAPUJ I WYGRYWAJ!

W pierwszym dniu loterii zapytaliśmy naszych Klientów, z której nagrody cieszyliby się najbardziej. Respondentami była grupa 50 osób powyżej 18 roku życia, z SokołowaPodlaskiego, Siedlec, Mińska Mazowieckiego i Warszawy.

Odpowiedzi, które padały były bardzo różne - w dużej mierze uzależnione od wieku respondentów. Poniżej zebraliśmy te, które pojawiały się najczęściej.


CHCĘ WYGRAĆ SAMOCHÓD, BO...

Niewątpliwie, co wykazały odpowiedzi naszych Klientów, najchętniej widzianą nagrodą w loterii urodzinowej Topaz jest samochód. W puli nagród znalazły się aż dwa modele niezawodnej Toyoty Corolli z 2018 roku - ich losowanie odbędzie się po I miesiącu trwania akcji oraz na jej zakończenie.

W końcu to też auto nie byle jakie. Model Toyoty Corolli znany był już w 1966 roku, a więc 52 lata temu! Po 11 generacjach tego auta, ponad 50mln sprzedanych egzemplarzy na całym świecie śmiało można rzec, że to jedno z najpopularniejszych samochodów na naszym globie. Dziś aż 2 egzemplarze oferujemy naszym Klientom w akcji WIELKA LOTERIA URODZINOWA TOPAZ.

ZBLIŻA SIĘ LATO - WYCIECZKA Z CAŁĄ RODZINĄ TO JEST TO!

Choć niewątpliwie auto jest największym "rarytasem" w puli nagród akcji "Wielka loteria urodzinowa Topaz" to jednak wielu naszych Klientów z dużą wolą wygranej wypowiadało się o kolejnej nagrodzie w loterii - wycieczce. W rzeczywistości jest to voucher do jednego z biur podróży o wartości 3000 zł. To Klient zadecyduje więc o kierunku swojej podróży w przypadku ewentualnej wygranej. Wycieczki są losowane co tydzień z sumy losów zarejestrowanych przez Klientów w ciągu danego tygodnia trwania akcji.


JAZDA ROWEREM JEST TRENDY, DLATEGO WRĘCZAMY JE CODZIENNIE!

Warto robić zakupy kilka razy w tygodniu - wówczas istnieje jeszcze większa szansa wygranej. Codziennie z sumy losów zarejestrowanych w dniu poprzedzającym losowanie wyłaniamy szczęśliwą laureatkę lub laureata, do której trafia nowoczesny, miejski rower Romet Symfonia.


Więcej o akcji na www.topaz25lat.pl