Rób zakupy z kartą klienta i zyskuj realne profity!


Rób

DLACZEGO WARTO POSIADAĆ KARTĘ?

Program lojalnościowy Topaz to ponad 300 000 Klientów, którzy otrzymują korzyści za swoje codzienne zakupy w sieci sklepów Topaz! Za każde wydane 2 zł otrzymujesz 1 punkt, który możesz wymienić na talony towarowe o nominale 10 zł, 30 zł i 50 zł. Od lat Naszym Klientom znana jest też „Akcja Jeż”, w której obowiązuje promocyjny przelicznik punktów na wyżej określone talony. Poza tym Karta Stałego Klienta to uczestnictwo w konkursach i loteriach z atrakcyjnymi nagrodami. W niedawno zakończonej loterii „Lato z Topaz-em” za codzienne zakupy nagrodziliśmy Klientów samochodem, skuterami, rowerami, voucherami na podróż marzeń o wartości  5 000 zł oraz bonami na kolejne zakupy w naszej sieci sklepów.
CORAZ WIĘCEJ PROMOCJI "Z KARTĄ TANIEJ"

Oprócz stałych promocji oznaczonych jako „HIT”, „Dobra cena” bądź „Cenowa dniówka”, wychodząc naprzeciw Naszym Klientom, wprowadziliśmy nową akcję. „Z kartą taniej” to natychmiastowy rabat na zakupy z użyciem Karty Stałego Klienta. Jedna z ostatnich promocji obejmowała m.in. paprykę czerwoną w regularnej cenie 5,99 (dla posiadaczy karty 3,79),pierś z kurczaka 16,69 (z kartą 12,49) oraz ziemniaki w super promocji 0,59 zł. Z każdą nową gazetką promocyjną TOPAZ możesz napotkać atrakcyjne promocje, które dla posiadaczy karty mogą stać się jeszcze bardziej atrakcyjne. 


JAK DOSTAĆ KARTĘ?

Nie masz jeszcze karty? Wypełnij formularz ONLINE i gotowe! W ciągu 14 dni otrzymasz od nas listownie kartę na podany przez Ciebie adres. Dołącz do Nas i odbieraj natychmiastowe korzyści.