Papier, nożyczki, klej - wszystko, czego potrzebujesz, żeby udekorować mieszkanie


Papier,

Charakter mieszkania czy domu bardzo często zależy od dodatków. Warto o nich pomyśleć, aby wnętrze odzwierciedlało twój styl i twoją osobowość. Stwórz dodatki własnoręcznie, a otrzymasz dekoracje, które będą pasowały do ciebie w 100%. Wystarczy papier, nożyczki, klej oraz odrobina inspiracji.


Sztuka składania papieru.

Chyba każdy słyszał o origami. Ta sztuka składania papieru to doskonały pomysł na udekorowanie wnętrza. Stworzysz w ten sposób wzory kwiatowe, zwierzęce, geometryczne czy zupełnie abstrakcyjne - wybór jest nieograniczony.


        Ściana z charakterem.

Nie lubisz pustych, jednolitych ścian? W prosty sposób możesz je ozdobić papierowymi dekoracjami. Jeśli wydaje ci się, że będą one banalne, spójrz na nasze propozycje, a na pewno zmienisz zdanie.


      Lampy, lampiony, latarenki.

Papierowe lampiony kojarzą się głównie z chińskimi świętami. Jednak nie musisz mieć wnętrza w stylu azjatyckim, aby do niego pasowały. To od twojej pomysłowości zależy, w jaki sposób je wykorzystasz. Poprzez odpowiedni dobór kolorów i kształtów, lampiony świetnie sprawdzą się zarówno w młodzieżowym pokoju, jak i industrialnym wnętrzu.


   Jeśli lubisz nastrojowe wnętrza, na pewno przypadną ci do gustu papierowe osłonki na świece.


   


Niebanalne dodatki

Girlandy, pompony, ramki to kolejne elementy dekoracji, jakie możesz wyczarować z papieru. Postaw je na półce, powieś na ścianie, przypnij nad kominkiem, stwórz ozdoby na stół czy urodzinowe dekoracje. Nie ma tu ograniczeń!


       


Tak prosty materiał, jakim jest papier, daje niemal nieograniczone możliwości dekoracyjne. Charakter twojego wnętrza zależy więc tylko od ciebie.