GRAJ I WYGRYWAJ, CZYLI JAK WYGRYWAĆ W NASZYCH KONKURSACH?


GRAJ


Minione kilka miesięcy to seria bardzo ciekawych i atrakcyjnych pod względem oferowanych nagród konkursów i loterii sygnowanych logo TOPAZ. Przez ten czas nagrodziliśmy setki Klientów, do których trafiały m.in. wycieczki, rowery, sprzęt RTV i AGD, bony na kolejne zakupy czy kosze pełne słodkości. Jesteśmy pod wrażeniem wszystkich wpływających w tych konkursach zgłoszeń, ciesząc się jednocześnie jak bardzo TOPAZ jest w stanie pobudzić ludzką kreatywność. Kreatywność to tu słowo klucz. Jest ona podstawą idealnego zgłoszenia. Co jeszcze jest ważne i na co warto zwrócić uwagę przy chęci uczestnictwa w takich akcjach? Co zrobić, by wygrać? Poniżej kilka wskazówek! JAK WYGRYWAĆ W KONKURSACH?1. Widzisz plakat konkursowy i masz chęć zdobycia określonych na nim nagród? Nie wahaj się, przeczytaj zasady i weź udział - to nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać! Pamiętaj też, że o wszystkich naszych konkursach dowiesz się na stronie internetowej, możesz również na niej wypełnić formularz zgłoszeniowy online.


2. Przeczytaj dokładnie zasady akcji oraz jej regulamin. Pomoże Ci to uniknąć nieporozumień.


3. Działaj niestandardowo. Rymowanka, wierszyk a może utwór muzyczny? To na pewno wyróżni Twoje zgłoszenie i da Ci przewagę nad resztą uczestników.


4. Jeżeli decydujesz się na zdjęcie, zadbaj o dobrą jakość i ciekawą aranżację.


5. Przed wysłaniem zgłoszenia sprawdź wszystkie błędy, w szczególności te ortograficzne.


6. Upewnij się, że dane kontaktowe, które podałeś są poprawne. Każdy konkurs wymaga również podania innych danych, które określone są w regulaminie. Najczęściej są nimi: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie nadesłanych materiałów w nośnikach promocyjnych organizatora.


7. Dołącz do grona posiadaczy Karty Stałego Klienta. Lubimy nagradzać Naszych wiernych Klientów. Dzięki Karcie będziemy mogli się z Tobą łatwiej skontaktować, dlatego nie zapomnij podać swojego numeru telefonu przy rejestracji. Nie masz Karty? Wyrób ją i korzystaj z profitów!


8. Zapisz w kalendarzu datę rozstrzygnięcia konkursu. Zwycięzców zawsze powiadamiamy telefonicznie, a pełna lista laureatów jest publikowana na stronie i plakatach.


9. Jeżeli nie wygrałeś, nie rezygnuj z udziału w kolejnych konkursach. Może zwycięska praca zainspiruje Cię do stworzenia kolejnej, jeszcze lepszej wersji? Czekamy na Twoje pomysły!