ANKIETA. Gdy wygram w loterii Topaz to...


ANKIETA.
Jeszcze do końca lipca potrwa wielka loteria "Lato z Topaz-em". Robiąc zakupy masz szansę wygrać samochód, wycieczki, skutery, rowery i bony na kolejne zakupy. W ostatnich dniach pytaliśmy naszych Klientów co byłoby, gdyby los uśmiechnął się właśnie do nich.


Zasady akcji są niezwykle proste. Produkty biorące udział w loterii są wyróżnione specjalnym oznaczeniem "Lato z Topaz-em". Informacje o nich znajdziesz bezpośrednio na półkach sklepowych jak i w gazetce promocyjnej Topaz. Wypełniaj koszyk tymi właśnie produktami i powiększaj swoje szanse na wygraną. Za każdy zakup produktów loteryjnych na min. 10 zł, otrzymasz 1 los, który bezpośrednio rejestrujemy na Twojej Karcie Stałego Klienta. Wielokrotność tej kwoty to odpowiednio zwiększona liczba losów (np. 20 zł = 2 losy; 30 zł = 3 losy; itd.). Nie musisz zbierać paragonów, my wszystkie Twoje transakcje zapamiętamy w naszym systemie.


Na zakończenie loterii wielkie losowanie! Na naszych Klientów czekają atrakcyjne nagrody - 1x samochód Renault Captur (2017),3x wycieczka marzeń, 4x miejski skuter, 10x rower oraz 20x bon o wartości 200 zł na kolejne zakupy w Topaz.
W ostatnich dniach przechadzając się sklepowymi alejkami postanowiliśmy zapytać się naszych Klientów, co byłoby gdyby to właśnie do nich trafiła któraś z ww. nagród. Odpowiedzi, które padały, były bardzo różne - w dużej mierze uzależnione od wieku respondentów. Poniżej zebraliśmy te, które pojawiały się najczęściej.


NOWOCZESNY RENAULT CAPTUR TO AUTO WŁAŚNIE DLA MNIE, PONIEWAŻ...

/ankieta przeprowadzona na grupie 110 Klientów w wieku 18+ w miastach: Sokołów Podlaski, Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki/
GDY LOS SPRAWI, ŻE WYGRAM WYCIECZKĘ TO...

/ankieta przeprowadzona na grupie 110 Klientów w wieku 18+ w miastach: Sokołów Podlaski, Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki/
A JEŚLI POLECĘ / POJADĘ TO MOIM WYMARZONYM KIERUNKIEM JEST...

/ankieta przeprowadzona na grupie 110 Klientów w wieku 18+ w miastach: Sokołów Podlaski, Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki/SKUTER - GDY WYGRAM TO...

/ankieta przeprowadzona na grupie 110 Klientów w wieku 18+ w miastach: Sokołów Podlaski, Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki/
Z oczywistych względów zdecydowana większość oczekuje losowania i ewentualnej wygranej... samochodu. To nas zdecydowanie nie dziwi, w końcu na naszych Klientów czeka najpopularniejszy SUV 2017 roku. Wielu z nich ucieszyłoby się również z roweru - tutaj podkreślano, że to nagroda uniwersalna, która zawsze cieszy, nie ma problemu z jej wykorzystaniem oraz przechowywaniem.


Do kogo uśmiechnie się szczęście? Do jakiego miasta pojedzie samochód? Kto dzięki loterii poleci do ciepłych krajów? W jakich regionach zobaczymy skutery i rowery z loterii Topaz? W końcu kto będzie mógł zrobić za darmo kolejne zakupy w sklepach Topaz? O tym wszystkim dowiemy się już z początkiem sierpnia. Powodzenia!