Zaplanuj szkolną wyprawkę już teraz!


Zaplanuj

Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami rządu, od 1 września nastąpi w Polsce wielki powrót do szkół. Czy jesteście już na to gotowi?


Polska sieć sklepów TOPAZ udostępnia Klientom nie tylko najwyższej jakości produkty spożywcze, ale także szeroki asortyment produktów przemysłowych, w tym produktów szkolnych. Zamiast czekać na ostatni moment, warto już teraz zastanowić się, co będzie potrzebne Twojemu dziecku podczas wrześniowego powrotu do szkoły. Listę rzeczy, o których musisz obowiązkowo pamiętać, prezentujemy poniżej. Pamiętaj, że wszystko to znajdziesz w sklepach TOPAZ, w których dokonujesz swoich codziennych zakupów. Zapraszamy!


#1 Plecak

Koniecznie sprawdź, czy stary plecak Twojego dziecka nie jest już zbyt wysłużony albo np. nie jest za mały. Nasze dzieci z roku na rok dźwigają coraz więcej, co skutkuje wieloma problemami z kręgosłupem. Jednorazowy wydatek może zapewnić Twojemu synowi lub córce komfort chodzenia do szkoły na co najmniej kilka lat! W TOPAZ znajdziesz plecaki dla dzieci w każdym wieku, zależnie od Twoich potrzeb.
#2 Zeszyty

W kratkę a może w jedną lub trzy linie? Jakich zeszytów potrzebują Twoje dzieci, bo tego, że potrzebują nie trzeba przecież nikomu udowadniać. Lepiej kupić jeden zeszyt A4 czy może 2 zeszyty A5. Cieńszy, żeby było lżej go nosić, czy może grubszy, aby za chwilę nie musieć kupować następnego? Przeanalizuj wszystkie za i przeciw i przyjdź do TOPAZ po zeszyty dla Twoich dzieci w super-cenach!


#3 Długopisy

Bez nich nie sposób rozpocząć nauki. Pamiętaj o odpowiednim zapasie. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt różnych rodzajów długopisów w przeróżnych kolorach – zależnie od Twoich preferencji.


#4 Bloki rysunkowe

To kolejna niezbędna rzecz na każdym poziomie nauki. W sklepach TOPAZ znajdziesz zarówno bloki rysunkowe (białe i kolorowe),jak i bloki idealne do rysunków technicznych.
#5 Ołówki

Dobry ołówek to podstawa. Czy wiesz, że ołówki mają różne stopnie twardości? Jest to szczególnie istotne przy nauce rysowania. Miękki ołówek rysuje w zupełnie inny sposób, aniżeli twardy. Koniecznie zaopatrz się w co najmniej 3-4 różne.


#6 Kredki

Tego nie może zabraknąć w tornistrze małego ucznia! Chcesz wybrać samemu kredki dla swojego dziecka? To nie przejdzie! Zabierz swoją pociechę na zakupy i niech sam/a wybierze, jakie kredki podobają mu się najbardziej. Świecowe, ołówkowe, akwarelowe, pastelowe, woskowe – wszystko to znajdziesz w polskiej sieci sklepów TOPAZ.


#7 Inne akcesoria

Moglibyśmy wyliczać tak w nieskończoność, ale powyższe punkty to konieczny „must have” w plecaku Twojego dziecka. Warto zrobić jednak gruntowne rozeznanie w tym, czego potrzebujesz. Nowy piórnik? Proszę bardzo – w TOPAZ znajdziesz dziesiątki piórników, dla małych i dużych, dla chłopców i dla dziewczynek. Słowem – wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu. Stare farby i pędzle do niczego się już nie nadają? Brakuje Ci linijek, kątomierzy, ekierek, cyrkli? Zapraszamy na zakupy!