5 pomysłów prezentowych na Dzień Matki


5

Dzień Matki już tuż tuż, a Tobie brakuje pomysłu na prezent? Z chęcią podpowiemy, jak łatwo możesz sprawić radość swojej ukochanej Mamie!


#1 Kwiaty


Niby sztampowe, ale to zawsze działa! Wybierz kwiatki w kolorach, które uwielbia Twoja Mama, a gwarantujemy – uśmiech nie zejdzie Jej z twarzy przez cały dzień. Dla Twojej wygody, przygotowaliśmy szeroką ofertę świeżych kwiatów w TOPAZ. Koniecznie odwiedź nas i sprawdź, jakie kwiaty mamy w ofercie!#2 Słodkości


Kto nie lubi wciągnąć odrobiny słodkości po ciężkim dniu, niech pierwszy rzuci… czekoladką! Wszyscy kochamy słodycze, a dni takie, jak ten, są idealną okazją do sprawienia słodkiej przyjemności naszym bliskim. Czekolada, bombonierka, a może przepyszne praliny – gwarantujemy 100% satysfakcji z takiego upominku!

 

#3 Fotoksiążka

 

Z pewnością posiadasz wiele fotografii z życia Twojej rodziny, które leżą gdzieś głęboko w szafce i nie do końca wiadomo, co z nimi zrobić. Przygotuj z nich cudowną, nowoczesną i pełną rodzinnego ciepłą fotoksiążkę! Prawda, że proste?
 

#4 Spełnij marzenia

 

Każdy z nas setki razy słyszał historie, jak to jego Mama chciała być w młodości aktorką, malarką czy słynną piosenkarką. Dzień Matki to świetna okazja, aby choć na chwilę dać żyć naszym Mamom ich własnymi marzeniami. Voucher na zajęcia teatralne, lekcje malowania czy śpiewu to świetny pomysł na prezent!

 

#5 Podaruj kawałek siebie

 

Nie chcemy zasypywać Was pomysłami na prezenty złożonymi z gadżetów, które można z łatwością nabyć w każdym sklepie. Elektronika czy biżuteria ucieszą Wasze Mamy, ale pamiętajcie o tym, co z całą pewnością sprawia im największą radość – o czasie, który Im poświęcicie. Być może w codziennym biegu ciężko jest wygospodarować chwilę na zwykłe spędzenie wspólnego czasu, na rozmowę i wypicie razem kubka gorącej herbaty. Zadbajmy więc, aby ta chwila pojawiła się chociaż w tym ważnym dniu.

 

Drogie Mamy, dziękujemy Wam za wszystko!