WYMIEŃ PUNKTY I ZYSKAJ AŻ 25% WIĘCEJ!


Data dodania: 2023-11-24
WYMIEŃ

Posiadasz Kartę Stałego Klienta TOPAZ? Nie przegap okazji i zamień punkty z karty na realną obniżkę przy kasie! Tylko w dniach 27 listopada – 10 grudnia skorzystaj z lepszego przelicznika, zamień punkty na rabat do zakupów i zyskaj aż 25% więcej! Nie zwlekaj i zaplanuj tańsze, przedświąteczne zakupy w sklepach TOPAZ!


Tylko w ww. terminie będzie obowiązywał lepszy przelicznik, dlatego jeśli masz na swoim koncie co najmniej 350 punktów to przy najbliższych zakupach udaj się do kasy, podaj numer PIN do swojej karty i ciesz się niższą kwotą na swoim paragonie! Pamiętaj, że wartość udzielanego rabatu nie może przekroczyć 50% pierwotnej wartości paragonu.


Chcesz wiedzieć jakiej wysokości rabat Ci przysługuje? Nic prostszego! Wystarczy, że podczas wizyty w sklepie zapytasz o to kasjera, bądź sprawdzisz stan swojego konta w aplikacji mobilnej Topaz. Aby to zrobić, w zakładce „Moja Karta” wprowadź trzynastocyfrowy numer swojej karty, oraz kod PIN.

 

Jeśli Twoja Karta Klienta nadal nie jest zarejestrowana, możesz jej dokonać poprzez stronę internetową www.topaz24.pl, aplikację mobilną Topaz lub dzwoniąc na infolinię  pod numery telefonu: 801 111 913 lub 25 640 02 47, 25 640 02 09, gdzie od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 pomocy udzielą Ci nasi konsultanci.

 

Nie strać punktów – wymień je w tym roku! Pamiętaj, aby nie zwlekać i wykorzystać swoje punkty! Pamiętaj, że po upływie 18 miesięcy mogą one zostać usunięte ze względu na kończący się ich okres ważności. 

Regulamin

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę