TOPAZ W FERIO WAWER - nowoczesny sklep dla Twojej Rodziny!


Data dodania: 2017-09-21
TOPAZ

Polska sieć sklepów TOPAZ powstała w 1993 roku. Pierwszy sklep został uruchomiony w Sokołowie Podlaskim (województwo mazowieckie). Dziś, po 25 latach istnienia, sklepy z charakterystycznym czerwonym logo można już spotkać w 4 województwach wschodniej i centralnej Polski. Supermarket TOPAZ w Ferio Wawer (Warszawa, ul. Szpotańskiego 4) jest już kolejnym punktem handlowym TOPAZ w stolicy.


Chcemy, aby TOPAZ był sklepem Twojej Rodziny. Będzie nam miło gościć Ciebie podczas codziennych zakupów. Specjalnie dla Ciebie co tydzień przygotowujemy ofertę promocyjną z ponad 100. produktami w nowych, super cenach! Pamiętaj, że każdy czwartek to nowa gazetka, w której możesz znaleźć swoje ulubione marki w atrakcyjnie niskich cenach.


W supermarkecie TOPAZ w Ferio Wawer znajdziesz wszystko to, co potrzebne na co dzień i od święta. Jedna z najdłuższych lad mięsno-wędliniarskich z najwyższej jakości wyrobami to gwarant zdrowych i smacznych posiłków dla Twojej Rodziny. W sklepie tym znajdziesz również stanowisko z odpiekiem pieczywa, które specjalnie dla Ciebie przygotowywane jest na bieżąco z surowego, ale niemrożonego ciasta (to kolejny wyróżnik względem innych sieci handlowych!),które dostarczane jest do nas co 24-godziny!


Posiadając Kartę Stałego Klienta TOPAZ, którą możesz wyrobić bezpośrednio w sklepie bądź ON-LINE na naszej stronie internetowej, za codzienne zakupy możesz zbierać punkty, które następnie zamieniane są na talony do wykorzystania w naszych sklepach. Dodatkowo wiele najpopularniejszych produktów możesz zakupić jeszcze taniej - dla posiadaczy karty przygotowujemy co tydzień nowe promocje "Z kartą taniej!".ZAPOZNAJ SIĘ ZE SPECJALNĄ GAZETKĄ TOPAZ DLA MIESZKAŃCÓW REMBERTOWA!

GAZETKA PROMOCYJNA TOPAZ DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWSKIEGO WAWRA I OKOLIC - data obowiązywania: 7-13 czerwca 2018 - KLIKNIJ TUTAJ!


To jeden z najnowszych, a z pewnością jeden z najnowocześniejszych, sklepów w najbliższej okolicy. Poniżej prezentujemy zdjęcia z otwarcia, które miało miejsce w III kwartale 2017 roku.

Sklep TOPAZ - Ferio Wawer - ul. Szpotańskiego 4

godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota: 08:00-22:00

niedziela: 10:00-20:00

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę