TOPAZ będzie świętował swoje 25-lecie istnienia!


Data dodania: 2018-01-05
TOPAZ

Nachodzący 2018 rok będzie rokiem szczególnym dla sieci sklepów TOPAZ, która obchodzić będzie 25-lecie istnienia. Właściciel firmy wraz ze wszystkim swoimi pracownikami pragnie zaprosić Państwa do współpracy w ukształtowaniu tego wyjątkowego dla nas okresu.

25 lat doświadczeń, 25 lat kontaktu z Klientem

Kiedy w 1993 roku Zbigniew Paczóski, obecny właściciel sieci sklepów TOPAZ, otwierał pierwszą placówkę handlową w Sokołowie Podlaskim zdaje się nie sądził, że przez kolejne lata uda się zbudować silną, rozpoznawalną markę, która zyska zaufanie Klientów i będzie skutecznie rywalizować na rynku z podmiotami z kapitałem zagranicznym. Dziś, po prawie 25 latach istnienia, sieć sklepów TOPAZ to ponad sto supermarketów (sklepy własne i sklepy działające na podstawie umowy franchisingowej) w czterech województwach wschodniej i centralnej Polski. Szeroki asortyment oferowanych produktów, wysokiej jakości wyroby mięsno-wędliniarskie oraz owocowo-warzywne od najlepszych dostawców, czytelność i przejrzystość hal sprzedaży, wykwalifikowany i miły personel, własny program lojalnościowy, w którym zarejestrowanych jest już ponad 310 000 osób, atrakcyjne akcje marketingowe wspomagane m.in. co tygodniową gazetką promocyjną kolportowaną bezpośrednio do mieszkań Klientów to elementy, które niewątpliwie są wyróżnikiem TOPAZ na polskim rynku. Tak prężny rozwój sieci nie byłby możliwy bez właściwej logistyki i floty. TOPAZ posiada obecnie dwa centra logistyczne o łącznej powierzchni prawie 25 000 m2 realizujące dostawy w systemie 24-godzinnym, z których jeden dystrybuuje wyłącznie artykuły spożywczo-przemysłowe, drugi tylko produkty świeże – nabiał, wędliny, mięsa, owoce i warzywa. Dzięki tak wysokiemu poziomowi organizacji pracy sieć TOPAZ nie zwalnia tempa, otwiera kolejne punkty handlowe i stawia sobie kolejne cele - w najbliższych miesiącach przystąpi również do budowy nowoczesnego centrum logistycznego o powierzchni magazynowej przekraczającej 40 000 m2. Choć najważniejszym trzonem działalności firmy są sklepy spożywcze, TOPAZ posiada także własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne „Top Drive”, browar restauracyjny „Brofaktura”, centra ogrodowe, parki handlowe, inwestycje deweloperskie, własny zakład rozbioru drobiu i ciastkarnię „Natalia i Szymon”, zatrudniając przy tym już prawie 2500 osób.

Wyjątkowy rok 2018...

W nadchodzących tygodniach i miesiącach przygotowaliśmy dla naszych Klientów wiele nowych akcji, w których najważniejszym czynnikiem - jak zawsze - będzie dobra cena, szeroki wybór asortymentu i mnogość atrakcji oraz nagród dla mieszkańców regionów, w których działamy. W 2018 roku TOPAZ zaprosi Państwa do udziału w kilku loteriach i dziesiątkach konkursów z cennymi nagrodami, w których łączna pula przekroczy 500 000 złotych! Dodatkowo, w tym niezwykłym dla nas okresie, wydamy cały szereg katalogów tematycznych z asortymentem sezonowym, zaprosimy do udziału w akcjach rabatowych i wyprzedażowych, a prawdziwą perłą w jubileuszowej ofercie będzie specjalne wydawnictwo kulinarne, o którym zakomunikujemy naszym Klientom już niebawem!

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco gazetki promocyjnej TOPAZ. Kolportujemy ją do domów i mieszkań naszych Klientów!


Dziękujemy za wspólne 25 lat!

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę