Supermarket TOPAZ w HopStop Rembertów - SPRAWDŹ SPECJALNĄ GAZETKĘ!


Data dodania: 2018-01-02
Supermarket

Polska sieć sklepów TOPAZ powstała w 1993 roku. Pierwszy sklep został uruchomiony w Sokołowie Podlaskim (województwo mazowieckie). Dziś, po 25 latach istnienia, sklepy z charakterystycznym czerwonym logo można już spotkać w 4 województwach wschodniej i centralnej Polski. Supermarket TOPAZ w HopStop Rembertów (Warszawa, ul. Pociskowa 4) jest już kolejnym punktem handlowym TOPAZ w stolicy.


Chcemy, aby TOPAZ był sklepem Twojej Rodziny. Będzie nam miło gościć Ciebie podczas codziennych zakupów. Specjalnie dla Ciebie co tydzień przygotowujemy specjalną ofertę promocyjną z ponad 100. produktami w nowych, super cenach! Pamiętaj, że każdy czwartek to nowa gazetka, w której możesz znaleźć swoje ulubione marki w atrakcyjnie niskich cenach.


W supermarkecie TOPAZ w HopStop Rembertów znajdziesz wszystko to, co potrzebne na co dzień i od święta. Jedna z najdłuższych lad mięsno-wędliniarskich z najwyższej jakości wyrobami to gwarant zdrowych i smacznych posiłków dla Twojej Rodziny. W sklepie tym znajdziesz również stanowisko z odpiekiem pieczywa, które specjalnie dla Ciebie przygotowywane jest na bieżąco z surowego, ale niemrożonego ciasta (to kolejny wyróżnik względem innych sieci handlowych!),które dostarczane jest do nas co 24-godziny!


Posiadając Kartę Stałego Klienta TOPAZ, którą możesz wyrobić bezpośrednio w sklepie bądź ON-LINE na naszej stronie internetowej, za codzienne zakupy możesz zbierać punkty, które następnie zamieniane są na talony do wykorzystania w naszych sklepach. Dodatkowo wiele najpopularniejszych produktów możesz zakupić jeszcze taniej - dla posiadaczy karty przygotowujemy co tydzień nowe promocje "Z kartą taniej!".


ZAPOZNAJ SIĘ ZE SPECJALNĄ GAZETKĄ TOPAZ DLA MIESZKAŃCÓW REMBERTOWA - kliknij!

(oferta obowiązuje w dn. 11-17 lipca 2019 wyłącznie w sklepie Topaz w Warszawie przy ul. Pociskowej 4):


Zobacz też zdjęcia z otwarcia sklepu - KLIKNIJ TUTAJ!

----------------------

TOPAZ

HOPSTOP REMBERTÓW

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 06:00-22:00

SOBOTA: 07:00-22:00

NIEDZIELA: 08:00-20:00

----------------------

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę