Pobierz aplikację mobilną TOPAZ i ciesz się oszczędnościami!


Data dodania: 2022-05-27
Pobierz

Po co Ci aplikacja TOPAZ?


KUPONY – Korzystaj z kuponów rabatowych na wybrane produkty, przygotowanych tylko dla posiadaczy aplikacji (obniżki o nawet 50%)! Wybierz interesujący Cię produkt, aktywuj kupon i pokaż go kasjerce przy kasie.


GAZETKI – Jeszcze wcześniej przeglądaj gazetki promocyjne TOPAZ!


PROMOCJE – Przeglądaj ofertę promocyjną przygotowaną specjalnie dla Ciebie!


STREFA STAŁEGO KLIENTA– Zapomnij o swojej plastikowej Karcie Stałego Klienta. Wpisz 13-cyfrowy numer swojej Karty, podaj numer PIN i ciesz się Kartą w swoim telefonie. Dzięki temu w dowolnym momencie dowiesz się, ile punktów udało Ci się już zgromadzić oraz zobaczysz, jakie promocje przygotowaliśmy dla naszych Stałych Klientów.


TOPAZ RADZI – Zobacz ogromną ilość kulinarnych inspiracji oraz przeczytaj ciekawe artykuły oraz porady dotyczące kuchni i nie tylko!


LISTA ZAKUPÓW – Twórz listy zakupów i wysyłaj je swoim bliskim poprzez SMS czy Messengera. Do listy możesz jednym kliknięciem dodać wszystkie składniki do dania z naszej bazy, które chcesz przygotować w swoim domu!


KONKURSY I LOTERIE – dowiaduj się wcześniej o zbliżających się Konkursach oraz naszych Loteriach z super-nagrodami!


MAPA SKLEPÓW – Znajdź najbliższy sklep TOPAZ i dowiedz się, co ma w swojej ofercie!


POWIADOMIENIA – Otrzymuj spersonalizowane powiadomienia o super-ofertach!JAK POBRAĆ APLIKACJĘ


Aplikację może pobrać każdy posiadacz smarftona z oprogramowaniem Android (większość urządzeń na rynku) lub iOS (iPhone). Jak to zrobić? Najprostszym sposobem będzie zeskanowanie kodu QRz plakatu poniżej. Można to również przeprowadzić ręcznie. Wystarczy wejść do sklepu Google Play (Android) lub Appstore (iOS) i wpisać „TOPAZ”. Po instalacji należy wskazać swój docelowy sklep oraz zarejestrować się (zajmie to nie więcej niż minutę). Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę