Ręczniki z kolekcji Primavera mogą być Twoje!


Data dodania: 2024-05-08
Ręczniki

Kup niezwykle miękkie i chłonne ręczniki marki Zwoltex z kolekcji Primavera i odmień swoją łazienkę! 


Polska fabryka ręczników Zwoltex od lat specjalizuje się w produkcji ręczników, ścierek i innych tekstyliów, a ich produkty goszczą w milionach polskich domów. Teraz i Ty możesz dołączyć do tego grona, biorąc udział w naszej akcji i kupując produkty Zwoltex z kolekcji Primavera. 


Pozwól sobie na odrobinę luksusu i otul swoje ciało ręcznikami z najwyższej jakości egipskiej bawełny z technologią Ultrasoft, która zapewnia ręcznikom wyjątkową miękkość i puszystość.


Teraz produkty klasy premium z kolekcji Primavera możesz kupić w sklepach TOPAZ za połowę ceny!    Zrób dowolne zakupy w sklepie objętym promocją za min. 20 zł, a otrzymasz 1 promocyjną naklejkę, która gwarantuje -50% na ręcznik o wymiarach 30x50 cm, zbierając dwie naklejki możesz zyskać -50% na ręcznik o wymiarach 50x90 cm, komplet 3 naklejek to -50% na ręcznik 70x140cm lub ręcznik plażowy o wielkości 100x160cm.  Każdą z naklejek umieść na ulotce kolekcjonerskiej (dostępna przy każdej kasie) i wymień je na rabat -50% na dowolny produkt marki Zwoltex (lista produktów dostępna w ulotce oraz regulaminie).


Potrzebujesz nowych ręczników kąpielowych lub plażowych? A może przyda Ci się nowy komplet dla gości? Już teraz skorzystaj z naszej oferty!
Akcja obowiązuje w dniach 09.05.2024 do 30.06.2024r. 


Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę