Otwarcie nowego sklepu Topaz w Gołaszynie już w sobotę 13 lipca


Data dodania: 2024-07-08
Otwarcie
Jesteś ciekaw/a, jakie oferty przygotowaliśmy z okazji otwarcia? Koniecznie odwiedź nasz sklep i przekonaj się co czeka na Klientów nowego sklepu w Gołaszynie!


W tej nowo powstałej lokalizacji znajdziecie Państwo produkty z bogato wyposażonej lady mięsno-wędliniarskiej, a na „Straganie świeżości” bogatą ofertę świeżych warzyw i owoców. Nie zabraknie również wypieków z Ciastkarni „Natalia i Szymon” oraz codziennych wypieków gorącego i chrupiącego pieczywa, które realizowane będą bezpośrednio w sklepie oraz produktów marki własnej, które charakteryzuje „Wysoka jakość - super cena”. Zakupy w tej lokalizacji to również doskonała okazja do wykorzystania kuponów rabatowych z aplikacji mobilnej Topaz, oraz możliwość pobrania Karty Stałego Klienta, która co tydzień gwarantuje mega okazje cenowe dla każdego użytkownika. Gorąco zachęcamy też do systematycznego przeglądania bieżących ofert w gazetkach, które poza nośnikami ONLINE (strona www, aplikacja, profile social media) będą też kolportowane bezpośrednio do mieszkańców Gołaszyna i okolic, a już dzisiaj możecie sprawdzić jakie oferty przygotowaliśmy dla Was na otwarcie  Kliknij tutaj !
A to wszystko będzie dostępne na co dzień, z zachowaniem najwyższych standardów i to w trybie EKOInstalacja paneli fotowoltaicznych, system BMS, analizatory optyczne do monitorowania zużycia energii, odzysk ciepła, nowoczesna instalacja grzewcza, oświetlenie LED, recykling makulatury i folii czy polityka niemarnotrawienia żywności potwierdzają naszą dbałość o otaczające środowisko. Czyste i przejrzyste sklepy od lat są naszą wizytówką!


Dodatkowo, w dniu otwarcia na naszych Klientów czekają drobne upominki, grill, dmuchańce oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Czekamy na Was w sobotę 13 lipca od godz. 8:00! 

Sprawdź gazetkę

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę