Laureaci loterii "Gwiazdka z Topaz-em" poznani!


Data dodania: 2018-01-31
Laureaci
14 stycznia 2018 roku był ostatnim dniem trwania loterii "Gwiazdka z Topaz-em". Już niebawem do naszych Klientów trafią atrakcyjne nagrody - samochód, thermomixy, iRoboty Roomba, smarfony oraz bony na kolejne zakupy. W naszym systemie wygenerowaliśmy aż 175 060 losów! Ostateczne losowanie odbyło się pod koniec stycznia. Do kogo uśmiechnęło się szczęście?
Kupuj i wygrywaj - to takie proste!

W okresie trwania akcji wystarczyło robić zakupy i dobierać w nich dowolne produkty objęte loterią. Za płatność z użyciem Karty Stałego Klienta TOPAZ za min. 10 zł Klienci otrzymywali 1 los (wielokrotność tej sumy to odpowiednio zwiększona liczba losów, czyli np. 20 zł = 2 losy; 30 zł = 3 losy, itd.). Wszystkie losy były rejestrowanie bezpośrednio w naszym systemie. W przypadku spełnienia warunku powyżej, do paragonu nadrukowywało się dodatkowo potwierdzenie wygenerowania w systemie odpowiedniej ilości losów. Więcej znajdziesz w regulaminie akcji - KLIKNIJ TUTAJ.


Co trzeba było kupować, aby wziąć udział w loterii?

Produkty, które brały udział w loterii "Gwiazdka z Topaz-em" oznaczone były przy półce specjalnym logo "Produkt biorący udział >Gwiazdka z Topaz-em<". Wiele z nich można było znaleźć również w cotygodniowej gazetce promocyjnej TOPAZ. Cały ich spis był też widoczny w specjalnym katalogu produktów biorących udział w akcji, który publikowaliśmy na naszej stronie internetowej.


Jakie nagrody zaproponowaliśmy Klientom podczas tej akcji?

Na Klientów sklepów TOPAZ czekał nowoczesny SAMOCHÓD TOYOTA YARIS, rewelacyjne i pokochane przez miliony kucharzy THERMOMIX-y, iROBOTY ROOMBA - by dom sam się posprzątał, hitowe SMARFONY Huawei P10 Lite oraz BONY NA KOLEJNE ZAKUPY DO TOPAZ.


Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę