Kupuj, tankuj i oglądaj!


Data dodania: 2017-05-26
Kupuj,


Tego dnia na parkingu Parku Handlowego Topaz przy ul. Węgrowskiej 3 w Sokołowie Podlaskim odbędzie się pierwszy seans KINA SAMOCHODOWEGO TOPAZ. Hitowy obraz na wielkim ekranie, a dźwięk bezpośrednio w Twoim samochodzie za pośrednictwem fal radiowych. Tego jeszcze nie było!


JAK ZDOBYĆ BILET?


Zrób zakupy w dowolnym sklepie TOPAZ za min. 100 zł i zatankuj za min. 100 zł na stacji paliw Topaz przy ul. Kolejowej 3, a otrzymasz bilet GRATIS upoważniający do wjazdu jednego auta na teren KINA SAMOCHODOWEGO. Bilet odbierzesz na stacji paliw Topaz. Pamiętaj, aby wziąć ze sobą paragon! UWAGA! Limit miejsc, a więc warto się spieszyć!


Regulamin akcji "KINO SAMOCHODOWE" znajdziesz poniżej.


KOMEDIA, KTÓRA ZACHWYCIŁA MILIONY WIDZÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!


Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi. "Warto przekonać się na własne oczy, czy dwadzieścia pięć milionów Francuzów nie mogło się mylić. Lokalny sukces filmu Oliviera Nakache i Erica Toledano jest tak wielki, że chciałoby się szukać jego przyczyn gdzieś głębiej, poza faktem, iż jest to po prostu świetna komedia. Myślę jednak, że w tym przypadku wszystko jest dokładnie tym, czym się wydaje. "Nietykalni" mówią tyle samo o kalectwie co "Kolekcjoner kości" i tyle samo o zderzeniu klas co "Dirty Dancing", ale łatwo wybaczyć fabule pewną naskórkowość, kiedy uśmiechamy się od ucha do ucha. Skecz jest tu tylko skeczem, anegdota anegdotą, zaś żart z konwenansu – żartem z konwenansu. Mimo podejmowania ryzykownego tematu film jest bezpretensjonalny i szczery. Nie czuć w nim chłodnej kalkulacji i reżyserskiego koniunkturalizmu." - pisał o filmie recenzent, Michał Walkiewicz. Potwierdzają to opinie polskich widzów. Na najbardziej poczytnym portalu zajmującym się tematyką kina, tj. filmweb.pl, komedia "Nietykalni" ma średnią ocenę 8,7/10 spośród ponad 500 000 opinii polskich widzów!  

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę