KOLEKCJA GRILLOWA CARL SCHMIDT SOHN ZA 1 GROSZ


Data dodania: 2021-04-27
KOLEKCJA

Rób zakupy w sklepach Topaz, zbieraj znaczki i odbieraj wybrane akcesoria grillowe Carl Schmidt Sohn za 1 grosz!


Oficjalnie rozpoczynamy wielkie grillowanie! Grilluj razem TOPAZ, odbieraj promocyjne znaczki za każde wydane 30 zł (lub zakup produktów partnerów akcji, oznaczonych przy półce specjalnym symbolem, za min. 15 zł) i wymieniaj je na wybrane akcesoria grillowe Carl Schmidt Sohn za grosz!


POCZUJ RÓŻNICĘ W JAKOŚCI GRILLOWANIA!Carl Schmidt Sohn to marka, której historia sięga 1829 roku, kiedy były kowal Carl Schmidt i jego syn postanowili wytwarzać miecze w Solingen w Niemczech, zwanym także „Miastem Ostrzy”. To dziedzictwo mistrzowskiego rzemiosła i tradycyjnego kunsztu tworzą fundament dzisiejszych profesjonalnych wyrobów Carl Schmidt Sohn. Wyrafinowane wzornictwo i nowoczesne kształty są doskonale połączone w całość celem stworzenia wyjątkowej kolekcji BBQ Line.
Grill to nie tylko sposób na grillowanie. To przede wszystkim spotkanie towarzyskie od wieków łączące rodzinę, przyjaciół i sąsiadów. Zainspirowany wieloletnią tradycją Carl Schmidt Sohn stworzył pełną gamę specjalnie opracowanych przyrządów BBQ Line – aby zmaksymalizować przyjemność z grillowania. Dzięki zastosowaniu najlepszych możliwych materiałów narzędzia BBQ Line zapewniają solidnośćfunkcjonalność, bezpieczeństwo i wygodę podczas grillowania. Dziś ta ekskluzywna kolekcja grillowa, po raz pierwszy Polsce, trafiła do klientów sieci sklepów TOPAZ.


Akcesoria grillowe Carl Schmidt Sohn możesz zakupić za grosz po uzbieraniu odpowiedniej ilości znaczków, za połowę ceny lub w cenie regularnej, bez konieczności okazywania uzbieranych znaczków. Wszelkie szczegóły akcji znajdziesz w ulotce kolekcjonerskiej dostępnej przy każdej kasie w każdym ze sklepów TOPAZ lub klikając tutaj (kliknij).Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę