KOŁDRY I PODUSZKI ZA POŁOWĘ CENY


Data dodania: 2022-09-09
KOŁDRY

Rób zakupy w TOPAZ, zbieraj znaczki i odbieraj kołdry i poduszki MayTime marki John Cotton z rabatem -50%!


Przytul piękno, które przynosi dobry sen.
Jeśli kochasz otaczać się pięknem, z MayTime możesz w nim zanurzyć się… w cudowny sen! Tylko spójrz na ten delikatny, wiosennie świeży wzór. Przyznasz, że pasuje do każdego wnętrza – kwiatowy akcent znakomicie odnajdzie się bez względu na to, czy preferujesz designerski minimalizm czy rustykalną przytulność.

 

Kołdry i poduszki MayTime uwodzą także dotykiem. Mikrofibra, z której wykonano poszycie, jest materiałem najwyższej jakości o przemiłej, zmysłowej fakturze.

 

Kołdra MayTime jest również uroczo praktyczna. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że w kołdrze puścił szew, zaczęła się pruć? Z MayTime to niemożliwe. Zapobiega temu nowoczesna technologia łączenia i wykończenia. Nazwaliśmy ją Smart Stitch, bo pozwala także na wykonanie prostokątnych narożników, które idealnie dopasowują się do poszewki. Pikowanie w fale sprawia, że puszyste włókno poliestrowe, którym jest wypełniona, nie przemieszcza się, a kołdra praktycznie zawsze wygląda jak nowa.

 

KołdraMayTime jest przebadanym klinicznie wyrobem medycznym, bardzo przyjaznym dla alergików. Jest wielosezonowa, więc możesz jej używać komfortowo przez cały rok. Tym bardziej, że wystarczy 60 st. C, by ją porządnie wyprać. Wszystkie produkty posiadają międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex.

 

JAK UZYSKAĆ RABAT -50% NA WYBRANE KOŁDRY LUB PODUSZKI MAYTIME JOHN COTTON?

 

Za każde wydane 30 zł w terminie od 12.09.2022 do 31.10.2022w sklepach TOPAZ otrzymasz 1 naklejkę. Zbierz 5 takich naklejek, umieść je na karcie kolekcjonerskiej (znajdziesz ją w ulotce dot. akcji przy każdej kasie w TOPAZ),a zostanie udzielony Ci rabat -50% na dowolny produkt biorący udział w akcji!

 

Realizacja rabatów (wymiana uzbieranych naklejek) możliwa jest do 31.10.2022. 


Ulotka do akcji MayTime (kliknij)Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę