Graj i wygrywaj! Weź udział w WIELKIEJ LOTERI "LATO Z TOPAZ-em"!


Data dodania: 2017-05-26
Graj


Taka okazja nie powtórzy się prędko! Udział w loterii jest całkowicie dobrowolny, a jej zasady jasne i przejrzyste. Kupując w Topaz masz szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Poprzednie loterie Topaz pokazały, że wygrywanie wcale nie jest takie trudne. Liczą się chęci, a potem - na zakończenie akcji - odrobina szczęścia.


W PULI NAGRÓD LOTERII "LATO Z TOPAZ-EM" ZNAJDZIESZ:


1) 1x SAMOCHÓD OSOBOWY RENAULT CAPTUR (2017)

2) 3x WYCIECZKA O WARTOŚCI 5000 ZŁ

3) 4x SKUTER MIEJSKI ROMET RETRO 7

4) 10x ROWER MIEJSKI STORM BARCELONA

5) 20x BON ZAKUPOWY TOPAZ O WARTOŚCI 200 ZŁ


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W LOTERII "LATO Z TOPAZ-EM"?


Zasady akcji są niezwykle proste. Produkty biorące udział w loterii są wyróżnione specjalnym oznaczeniem "Lato z Topaz-em". Informacje o nich znajdziesz bezpośrednio na półkach sklepowych jak i w gazetce promocyjnej Topaz. Wypełniaj koszyk tymi właśnie produktami i powiększaj swoje szanse na wygraną. Za każdy zakup produktów loteryjnych na min. 10 zł, otrzymasz 1 los, który bezpośrednio rejestrujemy na Twojej Karcie Stałego Klienta. Wielokrotność tej kwoty to odpowiednio zwiększona liczba losów (np. 20 zł = 2 losy; 30 zł = 3 losy; itd.). Nie musisz zbierać paragonów, my wszystkie Twoje transakcje zapamiętamy w naszym systemie.


NIE MASZ KARTY STAŁEGO KLIENTA TOPAZ?


Koniecznie ją wyrób i weź udział w loterii. To nic nie kosztuje, a wypełnienie formularza zgłoszeniowego ONLINE to tylko 2 minuty. W ciągu kilku dni Twoja indywidualna Karta Stałego Klienta trafi do Ciebie pocztą.
Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę