EXTRA KUPONY W APLIKACJI DLA CIEBIE - BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!


Data dodania: 2023-06-29
EXTRA

Szukaj nowych EXTRA KUPONÓW w darmowej aplikacji mobilnej Topaz. Odkrywaj codziennie SUPER CENY na swoje ulubione produkty i każdego dnia korzystaj z nowych kuponów przy kasie!

Doskonale wiemy, jak lubicie aplikację. Bieżąca oferta, gazetki, promocje, przepisy kulinarne, listy zakupów, wirtualna karta klienta czy kupony rabatowe na wybrane produkty to funkcjonalności, z których chętnie korzystacie. Ostatnia loteria urodzinowa Topaz pokazała też jak uwielbiacie zdrapki. Świętując dalej z naszymi Klientami 30.urodziny Topaz, zapraszamy do okrywania NOWYCH EXTRA KUPONÓW w aplikacji mobilnej. Zdrap EXTRA KUPON na dziś i ciesz się superofertą dnia. Szukaj codziennie NOWYCH EXTRA KUPONÓW (po wcześniejszej aktywacji / zapisaniu kuponu). 


Baw się razem z nami i poznawaj codziennie nowe SUPER OFERTY. Działanie EXTRA KUPONU jest analogiczne do dotychczas Ci znanych kuponów rabatowych w naszej aplikacji. Po jego aktywacji, masz 2 godziny czasu na jego wykorzystanie. Nazajutrz ponownie zyskasz możliwość odkrycia nowego, innego EXTRA KUPONU w aplikacji mobilnej Topaz.


Nowa oferta EXTRA KUPON w aplikacji mobilnej jest dostępna we wszystkich sklepach Topaz i w wybranych sklepach Topaz Express. Lista sklepów uczestniczących w akcji dostępna jest TUTAJ.


Pamiętaj, że aby skorzystać z nowości w aplikacji, musisz zaktualizować ją do najnowszej wersji. Ta dostępna jest bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store na Twoim telefonie.

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę