BĄDŹ FIT - zmień nawyki żywieniowe razem z Topazem!


Data dodania: 2024-01-24
BĄDŹ

Święta, ferie, karnawał, zaraz Tłusty Czwartek, tyle smakowitości wokoło... Nie przejmuj się, daj ponieść się noworocznym postanowieniom i zaplanuj zmianę nawyków żywieniowych i trybu codziennego życia razem z Topaz-em. Specjalnie dla wszystkich tych, którzy dbają o zdrowy styl życia i odpowiednią formą bądź dla tych, którzy chcieliby dołączyć do tej grupy, Topaz przygotował specjalny katalog "Bądź FIT", w którym zgromadzono kilkadziesiąt produktów, które mogą odmienić Twoje codzienne żywienie i sprawić je lepszy, smaczniejszym, zdrowszym. 


W specjalnej ofercie "Bądź FIT" (okres obowiązywania: 25.01.2024 - 18.02.2024) znalazły się m.in. wybrane orzechy, migdały, owoce mrożone, ryby, batony zbożowe i energetyczne, granola, chleby i bułki keto, hummusy, produkty spożywcze bez cukru, czekolady gorzkie, makarony pełnoziarniste, musli, owsianki, pieczywa lekkie, wafle, mixy sałat i zioła, smoothie, musy owocowe, napoje izotoniczne, produkty nabiałowe jak twarogi czy jogurty oraz wybrane produkty przemysłowe. Wszystkie te produkty wspomogą codzienne odżywianie osób ćwiczących, dbających o dietę, prowadzących aktywny tryb życia. 


W katalogu "Bądź FIT", poza ww. produktami, znajdzie się również 14-dniowa dieta odchudzająco-wzmacniająca wraz z kilkudziesięcioma przepisami na zdrowe posiłki o każdej porze dnia w ramach zaproponowanej diety. Daj namówić się na pyszne, zdrowe gotowanie razem z najnowszą ofertą w sklepach Topaz.

 Jednocześnie, od 25 stycznia Topaz zaprasza do korzystania ze swojej aplikacji mobilnej, gdzie w ramach kampanii "Bądź FIT" zachęca swoich Klientów do korzystania z nowych, dedykowanych EXTRA KUPONÓW.
Tym razem, aby odsłonić indywidualną ofertę dnia w ramach EXTRA KUPONU, użytkownik aplikacji powinien... ruszyć się z miejsca. Nowy EXTRA KUPON zachęca naszych Klientów do podjęcia wyzwania z licznikiem kroków. Każdy użytkownik, chcąc odsłonić losową, dedykowaną ofertę dnia, winien przemierzyć z aplikacją wyświetloną, losową liczbę kroków, które na dany dzień są dla użytkownika aplikacji przewidziane. Prezentowana mechanika wspiera aktywną kampanię sieci Topaz, zachęcającą naszych Klientów do wszelkiej formy aktywności fizycznej, zmiany nawyków żywieniowych, do zdrowego trybu życia.


Dołącz do zabawy! Wertuj przepisy, przyłącz się do diety, zmień nawyki żywieniowe, stawiając na lżejsze, zdrowsze produkty i odsłaniaj dedykowane oferty na produkty FIT z krokomierzem aplikacji mobilnej Topaz. 

Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę