Klub Czytelnika TOPAZ


Data dodania: 2022-09-14
Klub

W sierpniu br. powstał Klub Czytelnika TOPAZ, zlokalizowany na terenach sklepów TOPAZ przy ul. Warszawskiej 133 w Siedlcach oraz Piłsudskiego 24 w Sokołowie Podlaskim. Celem Klubów jest propagowanie czytelnictwa, a tym samym walka z niezbyt chlubnymi statystykami dot. czytania książek przez Polaków. Teraz, aby wypożyczyć książkę, nie trzeba już udawać się do biblioteki. Najpopularniejsze tytuły literackie można znaleźć w naszym Klubie Czytelnika!


Czytajmy więcej książek i poszerzajmy nasze horyzonty!
Czy wiesz, że statystyczny Polak czyta tylko 4 książki rocznie, podczas gdy średnia światowa to aż 20 książek na rok? Przywróćmy modę na czytanie! Zapraszamy do Klubu Czytelnika TOPAZ zlokalizowanego w sklepie TOPAZ przy ul. Warszawskiej 133 w Siedlcach oraz Piłsudskiego 24 w Sokołowie Podlaskim.


Powieści, reportaże, tomiki poezji, literatura klasyczna i nowoczesna, biografie, lektury szkolne i wiele, wiele innych… Nie zwlekaj! Klub Czytelnika Topaz czeka na Ciebie od poniedziałku do niedzieli – 7 dni w tygodniu! Czytaj, wypożyczaj lub kupuj książki z Klubu Czytelnika TOPAZ. Szczegóły znajdziesz w klubie czytelnika Topaz lub u naszej obsługi.


OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Czytać należy od małego, dlatego też włączamy się do akcji Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania i już 2 października (niedziela),o godz. 14:00 w Klubie Czytelnika Topaz przy ul. Piłsudskiego 24 w Sokołowie Podlaskim

Tego dnia, wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Sokołowie Podlaskim z siedzibą w Skibniewie, będziemy bawili naszych najmłodszych czytelników słynną "Rzepką" Juliana Tuwima. Ponadto, przygotowaliśmy również przeróżne gry i zabawy z książką w roli głównej. Czytajmy i bawmy się razem! Zapraszamy!


Aktualizacja (14.10.2022)

Sklepy TOPAZ, w których znajdują się obecnie Kluby Czytelnika oraz ich godziny otwarcia:


Sokołów Podlaski, ul. Piłsudskiego 24
Pon.-Sob. 6:00-22:00, Ndl. 8:00-20:00


Węgrów, ul. Żeromskiego 21
Pon.-Sob. 7:00-22:00, Ndl. 8:00-20:00


Łochów, Al. Węgrowska 2B
Pon.-Sob. 6:00-22:00, Ndl. 8:00-20:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Dąbrówki 52
Pon.-Sob. 6:00-22:00, Ndl. 8:00-20:00


Siedlce, ul. Warszawska 143
Pon.-Sob. 6:00-22:00, Ndl. 10:00-20:00


Kałuszyn. ul. Warszawska 46
Pon.-Sob. 6:00-22:00, Ndl. 8:00-20:00


Aktualizacja (25.11.2022):

Czytać należy od małego, dlatego też aktywnie włączyliśmy się do akcji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. W październiku i listopadzie 2022 roku w Klubach Czytelnika Topaz w Sokołowie Podlaskim przy ul. Piłsudskiego 24, w Siedlcach przy ul. Warszawskiej 133 oraz w Kałuszynie przy ul. Warszawskiej 46. Na wszystkich chętnych czekały gry i zabawy z książką w roli głównej. Młodzi czytelnicy wspólnie z podmiotami współpracującymi, tj. Gminną Biblioteką Publiczną w Sokołowie Podlaskim z siedzibą w Skibniewie, Gminą Biblioteką Publiczną w Stocku Lackim i Publiczną Szkołą Podstawową w Trzebuczy, czytali wybrane fragmenty książek dla dzieci i literatury popularnej.

Topaz aktywnie wspiera też aktywności wspierające czytelnictwo, organizowanych przez instytucje publicznej. W tym czasie udzielono wsparcia na rzecz konkursów, wieczorów poetyckich czy eventów w ramach corocznej Nocy Bibliotek.

Czytelnicy Klubów Czytelnika Topaz mogą i mogli korzystać też z dodatkowych akcji zachęcających ich do kupna i wypożyczeń książek w ramach posiadanych zbiorów. Dodatkowe punkty lojalnościowe, słodkości i inne przedmioty w ramach mechanizmu buy&get wpływają na znaczny wzrost liczby osób systematycznie korzystających z nowej usługi.


Aktualizacja 17 marca 2023:

"Odetchnij z książką"

 

Nasz Klub Czytelnika TOPAZ, zlokalizowany w sklepie TOPAZ przy ul. Piłsudskiego 24 w Sokołowie Podlaskim miał okazję przyjąć dziś znamienitych gości.

 

W ramach spontanicznej akcji, pod nazwą "Odetchnij z książką" zaprosiliśmy do nas Przedstawicieli Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Podlaskim z siedzibą w Skibniewie.

 

Spotkanie, z którego krótką fotorelację możecie obejrzeć poniżej, rozpoczęło się od krótkiego przywitania Gości oraz przeczytania fragmentu "Finalistki" - książki, wpisującej się w nurt literatury popularnej dla dorosłych, autorstwa Magdaleny Majcher.

 

Zaprezentowany fragment stał się dla nas doskonałym pretekstem do bardzo ciekawej rozmowy, poruszającej m.in. tematykę sensu promocji czytelnictwa w Polsce, potrzebę czytania zarówno wśród dorosłych, jak i przede wszystkim - wśród dzieci czy też dyskusji o stale rosnącym poziomie wszelkich publikacji literackich wśród rodzimych autorów.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za bardzo miłe spotkanie!Mecenat

Sieć sklepów Topaz to firma odpowiedzialna społecznie

dowiedz się więcej  
zobacz gazetkę

Zobacz aktualne promocje w najnowszej gazetce

zobacz gazetkę  
zobacz gazetkę

Dowiedz się, gdzie znajdziesz najbliższy sklep Topaz.

zobacz mapę